Kurumsal

Konfor için Yenilikler Sunuyoruz...

İnova Otomotiv olarak 2007 yılında ticari araç yolcu koltuğu üretmek için çıktığımız bu yolda amacımız her zaman sektörün ihtiyacı olan yeni, ergonomik ve estetik ürünleri; yolcu emniyeti ve konforundan ödün vermeden, rekabetçi fiyatlar ile sunmak oldu.

OEM firmaları ile sayısız projeler gerçekleştirmiş olup sektörde tanınan ve alanında tecrübeli uzman kadromuz ile kara taşımacılığının yanı sıra demir yolu ve deniz taşımacılığına da uygun yolcu koltukları üretim kapasitesine sahibiz. Dört farklı lokasyonda toplamda 11.016 m² üzerine konumlanmış fabrikamızda çalışan 300’ün üzerindeki İnova Otomotiv ailesinin üyeleri ile yılda 210 bin koltuk üretip 6 kıtada 32 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

“Sürekli İnovasyon” mottosu ile yolcular için konforlu ve güvenli, araç üreticileri ve araç sahipleri için de ürünlerine değer katan tasarımlar yapmayı kendimize görev bilip bu yolda hiç durmadan çalışarak büyüyoruz. İnova Otomotiv olarak farklılığımızı, koltuklarımızın sadece yasal güvenlik zorunluluklarını geçtiğini garanti etmekle kalmayıp koltuk fonksiyonları için özel geliştirdiğimiz test cihazları ve prosedürleri ile satın aldığınız koltukların kullanım süresince sorunsuz hizmetinizde olmasını sağlayarak kanıtlıyoruz.

TASARIM ve ÜRETİM

Başarılı ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan ürünlerdir. Bu nedenle kullanıcıların problemlerini doğru şekilde tespit etmek ve olası yeni ihtiyaçları keşfetmek gerekir. Bu keşifler İnova Tasarım Merkezi’ndeki çalışmaların ana rehberleridir.

 • TASARIM

  Konsept tasarımlar İnova’nın geleceğe yönelik görüşünün tohumları olurken, tasarımlar ürüne yaklaştıkça detaylara odaklanılır.

 • ÖN ÜRETİM

  İnova; tecrübe, altyapı, test merkezi, teknoloji gibi unsurları İnova Tasarım Merkezi çatısı altında buluşturarak müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılar.

 • KALİTE

  Her problemin birden fazla çözümü mümkündür. İnova, uygulanabilir çözümler geliştirir ve tasarımlarını bu çözümler üzerine kurgular.

Güncel Haberler

Firmamız, ve sektörel haberler aşağıda listelenmiştir.

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.

 • 14 Haziran 2024 Cuma

İnova Otomotiv olarak bir başarıyı daha sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından tarafımıza verilen teşekkür belgesi, çalışmalarımızın ve çabalarımızın takdir edilmesi açısından bizleri onurlandırdı.

Busworld 2024 Fuarı

 • 19 Nisan 2024 Cuma

İNOVA 15.Yıl Kutlama Yemeği

 • 5 Ekim 2022 Çarşamba

Otomotiv yan sanayinde faaliyet gösteren İnova Otomotiv, kuruluşunun 15. yılını Hilton Otel'deki görkemli geceyle kutladı.

IAA TRANPORTATION 2022 FUARI

 • 28 Eylül 2022 Çarşamba

İnova Otomotiv Kurucu Ortakları Ayhan Necipoğlu ve Zülker Kavalcı'nın Yakup Altınöz ile Röportajı

 • 27 Eylül 2022 Salı

İNOVA ailesi olarak dünyanın önde gelen ticari araç üreticilerine yolcu emniyeti ve konforundan ödün vermeden sektöründe fark yaratan tasarım ve yeniliklerle öncülük ediyoruz.